Funny food riddles

"If eggs cost $0.12 per dozen, how many can you get for a dollar? What kind of food does everyone like to hang out with? Learn the answers to these and many other funny food riddles that readers can use to stump their friends and keep them asking for more!"--.

9780756574949
book

Holdings

hidmidmiidnidwidlocation_codelocationbarcodecallnumdeweycreatedupdated
401558172731352432882801992608BPGT117BPGT8000003383793 SAU79317425694091742569409